FESTIVALI AJAKAVA


ESMASPÄEV, 10. august


19:00 Athena Keskus 
TÖÖSTUSLIKUD MAASTIKUD / MANUFACTURED LANDSCAPES Jennifer Baichwal - Kanada / Canada 2006, 1.30

22:00 Raekoja plats 
TANDOORI ARMASTUS / TANDOORI LOVE Oliver Paulus - Šveits, Saksamaa / Switzerland, Germany 2008, 1.32

23:45 Raekoja plats 
MADE IN HUNGARY / MADE IN HUNGARIA Gergely Fonyo - Ungari / Hungary 2009, 1.49


TEISIPÄEV, 11. august


16:30 Pauligi kohvitelk  
Mõtisklus "Inimene-Loodus-Loomus" Aleksei Turovski

19:00 Athena Keskus
KAARDISTADES TÜVIRAKU OTSINGUID: TERRA INCOGNITA / TERRA INCOGNITA: THE PERILS AND PROMISE OF STEM CELL RESEARCH Maria Finitzo - USA 2007, 1.23

20:30 Pauligi kohvitelk
Luulenurk: Doris Kareva

21:00 Pauligi kohvitelk  
Kontsert: Jüri Homenja

22:00 Raekoja plats 
VAIKNE PULM / SILENT WEDDING / NUNTA MUTA Horatiu Malaele - Rumeenia, Luksemburg, Prantsusmaa / Romania, Luxembourg, France 2008, 1.27

23:45 Raekoja plats 
LUCKY MILES - EKSINUD AUSTRAALIAS / LUCKY MILES Michael James Rowland - Austraalia 2007, 1.45


KOLMAPÄEV, 12. august


13:00-16:00 Pauligi kohvitelgi ees
Voolimise töötuba kogu perele

16:30
Pauligi kohvitelk 
Ümarlaud "Majandus ja demagoogia" Toomas Haldma, Ivar Tröner, Alar Tamming

19:00  Athena Keskus 
RAHA TEGEMINE / LET´S MAKE MONEY Erwin Wagenhofer - Austria 2008, 1.50

20:30 Pauligi kohvitelk  
Luulenurk: Maarja Kangro

21:00 Pauligi kohvitelk  
Kontsert: Regatt

22:00 Raekoja plats
MOSKVA, BELGIA / MOSCOW, BELGIUM / AANRIJDING IN MOSCOU Christophe van Rompaey - Belgia / Belgium 2008, 1.42

24:00 Raekoja plats
LAASTATUD MAA / BADLANDS Terrence Malick - USA / USA 1973, 1.35


NELJAPÄEV, 13. august

13:00-16:00 Pauligi kohvitelgi ees
Voolimise töötuba kogu perele

16:30 Pauligi kohvitelk
Ümarlaud "Inimloomusest ehk Aju=Inimene?" Roland Karo, Anne Kull, Jaanus Harro, Andres Soosaar, Ain Riistan, Tanel Tammet

19:00 Athena Keskus
INGLISE KIRURG / THE ENGLISH SURGEON Geoffrey Smith - Suurbritannia / UK 2007, 1.33

20:30 Pauligi kohvitelk
Luulenurk: Triin Soomets

21:00 Pauligi kohvitelk
Kontsert: Külalised

22:00 Raekoja plats
TUVIKE – VIIMANE SUVI NÕUKOGUDE LIIDUS / LA PALOMA / GOLUBKA Sergei Oldenburg-Svintsov - Venemaa / Russia 2009, 1.45
Seansi juhatab sisse filmi lavastaja Sergei Oldenburg-Svintsov.

24:00
Raekoja plats
ASTROPIA Gunnar B. Gudmundsson - Island, Soome, Suurbritannia / Iceland, Finland, UK 2007, 1.32

REEDE, 14. august

16:30 Pauligi kohvitelk
Ümarlaud "Ratasjalgne jututuba" Tuuli Trikkant, Rainer Rohtla, Ivar Põllu, Rein Lepik

19:00 Athena Keskus
MÖÖDA YANGTZED / UP THE YANGTZE! Yung Chang - Kanada / Canada 2007, 1.33

20:30 Pauligi kohvitelk
Luulenurk: Kätlin Kaldmaa

21:00 Pauligi kohvitelk
Kontsert: Zetod

22:00 Raekoja plats
SÜGAV SININE / DEEP BLUE Alastair Fothergill, Andy Byatt - Suurbritannia, Saksamaa / UK, Germany 2003, 1.30

22:00 Klubi "Maailm"
Sügavsinine Pidu - live Galaktlan, Out-or, OTK1, Kaido Kirikmäe

23:45 Raekoja plats
PRILLID / GLASSES / MEGANE Naoko Ogigami -  Jaapan / Japan 2007, 1.46


LAUPÄEV, 15. august

10:00-15:00 Raekoja plats
KIRBUTURG

13:30-15:00 Pauligi kohvitelk
Ümarlaud "Uuskasutus - kas ainult vaeste pärusmaa?" Reet Aus, Maarja Jakobson, Piret Simson

15:00 Pauligi kohvitelk
PÖFFi filmiklubi festivali programmimeeskonna ja filmi "Tuvike" režissööri Sergei Oldenburg-Svintsovi osavõtul

19:00 Athena Keskus
NAUTIGEM VAESUST / ENJOY POVERTY Renzo Martens - Holland / The Netherlands 2008, 1.30

20:30 Pauligi kohvitelk
Luulenurk: Andra Teede

21:00 Pauligi kohvitelk
Kontsert: Kirtana Rasa + Leho Rubis bambusflöödil ja Okeiko piltidega

22:00 Raekoja plats
RENTSLIMILJONÄR / SLUMDOG MILLIONAIRE Danny Boyle - USA, Suurbritannia / USA, UK 2008, 2.00

23:00 Tsink Plekk Pang
Armastuse Pidu - DJ-d Heidi Purga, Ringo Ringvee, Tarrvi Laman ja Tommyboy + Okeiko ja Martin Pedanik

00:15 Raekoja plats
JULES JA JIM / JULES AND JIM / JULES ET JIM François Truffaut - Prantsusmaa / France 1962, 1.40


Festivali korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Kõik filmid on eestikeelsete subtiitritega.

 
prg. mart kalmo